X
تبلیغات
رایتل
مرغک، آموزش نگهداری و پرورش بوقلمون،کبک،بلدرچین ،دامپروری و طیور
بوقلمون،بلدرچین،کبک،لوازم و تجهیزات،مرغ تخمگذار، دانلود رایگان کتاب بلدرچین،مشاوره طیور
آخرین مطالب

خیلی ممنون از این وبسایت عالی ....
برادر گرامی بنده تمام مطالب وبساایت را مطالعه نمودم ولی متاسفانه خبری از قیمت و مرکز خرید مواد مصرفی جهت پرورش کبک و بلدرچین مشاهده نکردم.
پیشنهاد میکنم جانبعالی امکان مشاوره خرید لوازم و تجهیزات گرفته تا دان و تهیه ی جوجه یک روزه را برای دوستان و طرفداران این وبسایت قرار دهید...و حق الزحمه مشاوره و راههنمایتان بر روی دیده ی ما.....


سلام اقای سرمدی
من نیز به این موضوع واقفم که هر کسی به اینجا مراجعه می کند بایستی جایی هم باشد که بتواند لوازم و مواد اولیه را تهیه کند،دلیل اینکه همکاران را معرفی نکرده ام صرفا به این جهت است که بازدیدکنندگان وبلاگ از ای پی های مختلفی وارد می شوند و همگی از یک شهر یا از شهر ما نیستند برای همین هم تا خودم به کار کسی اشراف نداشته باشم یا مشتری نباشم نمی توانم ایشان را به شما معرفی کنم.
تمام امکانی که اینجا به لطف خدا فراهم شده است هم در جهت راهنمایی و مشاوره برای دوستان دیگرم بوده و هم اینکه نقشی در موفقیت و سود دیگران داشته باشم .
لوازم و تجهیزات اگر صنعتی بخوایید پرورش بدهید که مشخصه،اگه بخواهید به عنوان خود اشتغالی یا کسب و کاری در منزل یا محل نزدیک ایجاد کنید بسته به ابتکار خودتان هست که همه جوره و از هر گونه وسایلی می توانید استفاده کنید .اگه بتوانم فایلهایی را آماده کرده و در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهم داد به نحوی که هر تازه کاری بتواند با استفاده از آن در اول کار روی پای خود بایستد.
دان هم تو هر شهری هست و به صرفه نیست که از من خرید کنید از همان دان که برای جوجه مرغها و مرغها استفاده می کنند خرید کنند این دانها در نان خشکی فروشی و علافی ها موجود بوده و معمولا با گونی یکجا بهتون ارزون حساب می کنند.
جوجه هم چون جثه کوچکی دارد سعی کنید بیش از 4 ساعت از محل خرید تا محل شما فاصله نباشد که دچار زیان شوید.

آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 2110718
امکانات جانبی
Your Codes Here
بالای صفحه