پرورش کرم خاکی(ورمی کمپوست)و لوازم و تجهیزات و مسایل ان

دوشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1391

جناب آقای مهندس مدتی است که توسط یکی از دوستان با موضوع پرورش کرم خاکی آشنا شدم، خواستم لطفا نمایید و نظر خود را در رابطه با پرورش کرم خاکی بیان کنید و همچنین درصورت امکان اطلاعاتی در رابطه با پرورش ، تجهیزات مورد نیاز ، تهییه تخم و مواد غذای و فضای لازم برای انجام اینکار در سطوح اولیه و ابتدای نه بسیار وسیع و با فضای 100 متر مربع و همچنین میزان سرمایه اولیه مورد نیاز بیان نماید . ضمنا بازار فروش این محصول در حال حاضر چگونه است.
در انتها از راهنمایی های بی چشم داشت شما نهایت تشکر را دارم و امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشید،کاشی

 سلام
من هم حدود یکسال دنبال مطالب مربوط به پرورش کرم خاکی یا همان ورمی کمپوست که به ان vermi culture نیز می گویند،بوده ام کار خوبی است و از ان جکله کسب و کارهایی است که می تواند یک شبکه کوچک کسب و کار خانگی را به هم متصل کند.در نظر داریم به امید خدا انجمن توانمد سازی کسب و کار را راه اندازی کنیم،و با کمک اعضا و رده بندی مطالب قابل استناد و کاربردی را برایتان فراهم کنیم،متاسفانه تعدادی از افراد در اینترنت با ادرس غلط دادن سرمایه افرادی مثل ما را گمراه می کنند و تنها به سود خود می اندیشند،تعدادی هم که از صاحبان تجربه هستند فرصت کمی دارند برای کمک ولی دوستانی هم هستند که صاحب تجارب گرانبهایی هستند که قطعا تمایل دارند در اختیار بقیه قرار دهند.
خلاصه.من بعد اینکه سوال شما را دیدم مطالبی را اماده کردم و نیاز به ویرایش و تایپ دارد که صبر و حوصله شما را تا زمان اماده شدن می طلبد.
با همین فضا هم شروع خوبی خواهید داشت ان شاالله فقط بدون مطالعه اقدام نفرمایید ،هم چنین محل فروش محصولاتتان نیز مشخص باشد اگر در کار بازاریابی و فروش ورمی کمپوست نیز مشکل دارید ان شالله بتوانیم کمکتان کنیم.
آدرس انجمن ما etca.ir است که ان شاالله نتایج باور نکردنی را پیش بینی می کنیم.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.